Pusat Pembangunan Holistik dan Kaunseling Pelajar

BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
*PUSAT PEMBANGUNAN HOLISTIK DAN KAUNSELING PELAJAR (PPHKP)
1 Profesor Madya Dr. Azlina Binti Abu Bakar @ Mohd Pengarah Pusat Pembangunan Holistik Dan Kaunseling Pelajar 4122 azlina@umt.edu.my
2 Norliza Binti Ismail Setiausaha Pejabat 4125 norliza@umt.edu.my
3 No. Faks Pphkp 09-6684450
BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
**Seksyen Kepimpinan Dan Badan Pelajar (PPHKP)
1 Mohd Salleh Bin Bain Penolong Pendaftar 4135 sallehbain@umt.edu.my
2 Rozita Binti Razali Pembantu Tadbir (P/O) 4142 rozitarazali@umt.edu.my
3 Rosnida Binti Abd. Ghani Pembantu Tadbir (P/O) 4121 nieda_e@umt.edu.my
4 Rosli Bin Othman Pembantu Laut 4142 rosli.othman@umt.edu.my
5 Firdaus Bin Drahman @ Ashari Pembantu Laut 4142 firdaus@umt.edu.my
6 Abdul Jalal Bin Abd. Wahid Pembantu Am Pejabat Kanan 4121 jalal@umt.edu.my
BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
**Seksyen Kaunseling Dan Pengesanan Bakat (PPHKP)
1 Mohd Zulkifli Bin Abdul Aziz Pegawai Psikologi (Kanan) 4580 mdzul@umt.edu.my
2 Hainany Idayu Binti Yazid Pegawai Psikologi 4581 hainany@umt.edu.my
3 Mohd Zulhelmi Bin Azhar Penolong Pegawai Psikologi 5105 helmiazhar@umt.edu.my