Kolej Siswa

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

*KOLEJ SISWA (KS)

1 Dr. Nik Aziz Bin Nik Ali Pengetua 4273 nikaziz@umt.edu.my
2 Norliza Binti Ismail Setiausaha Pejabat 4145 norliza@umt.edu.my

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

**Seksyen Pentadbiran & Kewangan

1 Zaizulhizma Binti Salleh Penolong Pendaftar 4463 zaizulhizma.salleh@umt.edu.my
2 Wan Nusrahizwah Binti Wan Awang Penolong Pengurus Asrama 4286 nusrah@umt.edu.my
3 Mohd Nazrin Bin Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4249 nazrin@umt.edu.my
4 Mohd Sukri Bin Abdullah Pembantu Kemahiran 4836 mohdsukri@umt.edu.my
5 Nordin Bin Salleh Pemandu 4836 nordin.salleh@umt.edu.my
6 Masitoh Binti Mokhtar Pembantu Awam 4836 masitoh@umt.edu.my
7 No. Faks Pejabat Pentadbiran Ks 09-6684285

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

**Kolej Siswa Dalam Kampus

1 Norizan Binti Ismail Penolong Pendaftar Kanan 6622346 norizanismail@umt.edu.my
2 Ahmad Fadhli Bin Hamzah Penolong Pengurus Asrama 6621764 afadhli@umt.edu.my
3 Noorhafiza Hasni Binti Ab Manaf Penolong Pengurus Asrama 4841 hafiza.hasni@umt.edu.my
4 Nur Akmal Hakim Binti Eya Penyelia Asrama 096622084 n.akmal@umt.edu.my
5 Mohd Hafiz Bin Abd Kadir Penyelia Asrama 4359 mhafiz@umt.edu.my
6 Suhaida Binti Ismail Pembantu Operasi 4359 suhaida.i@umt.edu.my
7 Mohd Syaifu Bin Said Pembantu Operasi 4836 mohdsyaifu@umt.edu.my
8 Mohd Fairus Alias Pembantu Awam 4359 fairus@umt.edu.my
9 Ahmad Fadzail Bin Abd. Jalil Pembantu Awam 4359 ahmad.fadzail@umt.edu.my
10 No. Faks 09-6684285

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

**Kolej Siswa Luar Kampus

1 Siti Rabiatul Adawiyah Binti Mohd Zin Penyelia Asrama 6622084 rabiatul.adawiyah@umt.edu.my
2 Noor Azlina Binti Mohd Sobri Pembantu Tadbir (P/O) 6622084
3 No. Faks Ks Luar Kampus 09-6621078

BIL

NAMA

JAWATAN

TEL (09668xxxx)

email@umt.edu.my

**Kolej Siswa Pembelajaran Kedua

1 Dr. Che Wan Ida Rahimah Binti Che Wan Ibrahim Timbalan Pengetua 4578 idaray@umt.edu.my
2 Tengku Nuriah Binti Tengku Abdul Rahman Penolong Pendaftar 4485 tgnuriah@umt.edu.my
3 Nur Maisarah Binti Ali Pembantu Tadbir ( P/O) 4801 n.maisarah@umt.edu.my