Kolej Siswa

BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
*KOLEJ SISWA (KS)
1 Haji Awang Koding Bin Che Tom Pengetua 4273 agkoding@umt.edu.my
2 Sri Mardiana Bt Salleh@Muhaimi Setiausaha Pejabat 4145 s.mardiana@umt.edu.my
BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
**Pejabat Pentadbiran Kolej Siswa
1 Wan Adzmani Bin Wan Othman Penolong Pendaftar Kanan 4283 azman@umt.edu.my
2 Wan Nusrahizwah Binti Wan Awang Penolong Pengurus Asrama 4286 nusrah@umt.edu.my
3 Mohd Nazrin Bin Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 4249 nazrin@umt.edu.my
4 Mohd Sukri Bin Abdullah Tukang 4836 mohdsukri@umt.edu.my
5 Mohd Syaifu Bin Said Pembantu Operasi 4836 mohdsyaifu@umt.edu.my
6 Mohd Fazril Ayi@Awi Pembantu Kemahiran 4836 fazril.ayi@umt.edu.my
7 Mohd Fauzi Bin Bahari Pemandu 4836 fauzi.bahari@umt.edu.my
8 Suhaida Binti Ismail Pembantu Operasi 4249 suhaida.i@umt.edu.my
9 No. Faks Pejabat Pentadbiran Ks 09-6684285
BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
**Kolej Siswa Dalam Kampus
1 Timbalan Pengetua
2 Zaizulhizma Binti Salleh Pengurus Asrama 4463 zaizulhizma.salleh@umt.edu.my
3 Noorhafiza Hasni Binti Ab Manaf Penolong Pegurus Asrama 4841 hafiza.hasni@umt.edu.my
4 Nur Akmal Hakim Binti Eya Penyelia Asrama 4359 n.akmal@umt.edu.my
5 Mohd Hafiz Bin Abd Kadir Penyelia Asrama 6622084 mhafiz@umt.edu.my
6 Mohd Fairus Alias Pembantu Awam 4359 fairus@umt.edu.my
7 Ahmad Fadzail Bin Abd. Jalil Pembantu Awam 4359 ahmad.fadzail@umt.edu.my
8 Masitoh Binti Mokhtar Pembantu Awam 6622084 masitoh@umt.edu.my
9 No. Faks Ks Dalam Kampus 09-6684285
BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
**Kolej Siswa Luar Kampus
1 Dr. Che Mohd Imran Bin Che Taib Timbalan Pengetua imran@umt.edu.my
2 Mohamad Jamil Rasyidi Bin Mohamad Ramlan Pengurus Asrama 6621764 jamil.rasyidi@umt.edu.my
3 Siti Rabiatul Adawiyah Binti Mohd Zin Penyelia Asrama 6622084 rabiatul.adawiyah@umt.edu.my
4 No. Faks Ks Luar Kampus 09-6621078
BIL NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) email@umt.edu.my
**Kolej Siswa Pembelajaran Kedua
1 Dr. Che Wan Ida Rahimah Binti Che Wan Ibrahim Timbalan Pengetua idaray@umt.edu.my
2 Ahmad Fadhli Bin Hamzah Penolong Pegurus Asrama 6622084 afadhli@umt.edu.my
3 Nur Maisarah Binti Ali Pembantu Tadbir ( P/O) 4359 n.maisarah@umt.edu.my
4 No. Faks 09-6684285